Volná místa

Přijmeme vhodné kandidáty na pozice

Přípravář

Pracovní náplň:

  • kompletní zpracování cenových nabídek v oblasti dopravního stavitelství
  • zajišťování a výběr subdodavatelů a materiálu do nabídek
  • zajištění přípravy stavby
  • komunikace se subdodavateli a napříč společností

Požadujeme:

  • minimálně SŠ stavebního směru
  • praxe v rozpočtovém oddělení výhodou
  • řidič průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • dobrá uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
  • proaktivní osobnost, schopnost myslet v souvislostech, ochota učit se

Co Vám můžeme nabídnout

  • dlouhodobou perspektivu v silné společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 95,- Kč
  • osobní rozvoj

Místo pracoviště:
Benešov

Řidič – Stavební dělník

  • řidič vozidla s působností na stavebních zakázkách firmy
  • zimní a letní údržba komunikací
  • v období letní údržby pomocné práce (sekání trávy, ořez stromů apod.)
  • drobné stavební práce

Požadujeme:

  • řidič průkaz skupiny C, CE
  • kartu profesní způsobilosti
  • kartu řidiče
  • strojní průkaz výhodou
  • spolehlivost
  • odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost bezplatného získání profesního průkazu (pro řidiče skupiny B)
  • možnost bezplatného získání strojního průkazu
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí ve stabilní společnosti
  • pravidelná školení jsou u nás samozřejmostí
  • dbáme na to, aby naši zaměstnanci měli kvalitní pracovní pomůcky, které usnadňují práci a zároveň splňují podmínky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Benešov, Příbram, Vlašim, Votice

Zedník – Stavební dělník

  • stavební a zednické práce spojené s výstavbou komunikací
  • výkopové práce (betonáž, obsypy)
  • manipulační práce se stavebními hmotami a materiály
  • pokládka obrubníků a zámkové dlažby

Požadujeme:

  • vyučení ve stavebním oboru výhodou
  • praxe ve stavebnictví vítána
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
  • samostatnost

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujala, budeme rádi, když nám pošlete Váš životopis nebo zavoláte.
Děkujeme za zájem a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Kontakt:     BES s.r.o., Iva Blehová, Sukova 625, 256 01  Benešov
Telefon:      tel.: 317 722 811,    e-mail: blehova@besbn.cz